Gölbaşı Viessmann Servisi

 

44

Yıllık bakım işleri, yıl boyu çalışan klima ve kombi için önemlidir. Aynı şekilde yıl boyu çalışan beyaz eşya bakımı da son derece önemlidir. Bu bakım işlerinde, teknik servis konusunda uzman olan Gölbaşı Viessmann servisi sağlıklı servis hizmetleri sunmaktadır.Klimaların yıllık bakım işleri son derece önemlidir.

Yaz aylarına girmeden yıllık bakım yapılırsa, yaz aylarında rahat edilir. Kış ayları girmeden kombi bakımı yaptırma da son derece önemlidir. Kış aylarında verimli kombilerle ısınmış olursunuz.Kombi bakımına Gölbaşı Viessmann servisi, kombi cihazını çalıştırarak başlarlar.

Cihazın çalışması ile birlikte, suyun ısınması ve suyun pompalanması test edilir. Petek performansı, baca fanı ve diğer elektronik bölümlerin testi ile gerekli bakım belirlenir.

Ev sahibinin onayı ile yıllık bakım ve onarım işleri yapılır. Klima bakımı da öncelikle toz, polen ve filtre temizliği ile başlar. Fanın temizliği ve sıkışma durumları test edilir ve gerekli bakım yapılır. Diğer parçaların test edilip bakıma tabi tutulması ile Gölbaşı Viessmann servisi hizmeti bitmiş olur. Elemanlar sertifikalı ve eğitimli olup, tecrübelidir.

Kombiler, kış aylarında evlerimizde sıcak su ve ısınma alanında konfor sağlayan cihazlardır. Bu alanda Gölbaşı Viessmann Servisi bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunan profesyonel bir servistir. Montaj alanında kombilerin konumlandırıldığı alan çok önemlidir.

Bu nedenle kombi montajında uzman destek sunan teknik ekibimiz cihazınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için en doğru montaj çalışmaları sunacaktır. Özellikle elektrik ve gaz tesisatlarının doğru bir şekilde konumlandırılması bazı durumlarda hayati riskleri önleyecektir.

Baca temizliği ve kombilerin yıllık bakımı da çok önemlidir. Tıkanan parçalar sistemin yavaşlamasına neden olacak ve enerji olarak çok fazla enerji harcadığı halde verim olarak çok düşük verim sunacaktır. Kaliteli hizmetleri ve sorunsuz çalışmaları ile Gölbaşı Viessmann Kombi Servisi müşterilerinin tüm hizmet taleplerine anında yanıtlar verecektir. Bu şekilde sağlanan bakım çalışmaları ile cihazınızdan verim olarak çok daha yüksek performans elde edebilirsiniz.

Kış aylarında bu cihazlar tam gün mesai ile çalışmaktadır. Bu mesailerinde sorunsuz hizmet sağlayabilmeleri için bakımlarının yapılarak sorunsuz bir şekilde çalışma düzeninin sağlanması gereklidir. Bazı durumlarda ise arıza durumları ortaya çıkabiliyor.

Bu durumlarda Gölbaşı  Viessmann Servisi çözüm merkezi olarak hizmetler sunacak ve sorunlarınızı uzman personelleri ile anında çözerek cihazınızın bozuk olması nedeni ile oluşan mağduriyetlerin kısa süreli olmasını sağlayacaktır. Cihazınızdan üstün performans elde etmek için kaliteli montaj bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir