Abidinpaşa Viessmann Servisi

 

44Elektronik ürünleri dikkatli ve bilinçli kullanmalıyız.Ekonomik kullanım , yüksek verim elde etme ve uzun ömürlü çalıştırma yapmak için belirli kurallar vardır. Bunların başında cihazı iyi tanımak gelir.. Bir kombiyi kullanmadan önce onu A dan Z ye incelmeliyiz. Ürünün içinden çıkan kullanım kitapcığını okuyarak orada yazan talimatları harfiyen yerine getirmeliyiz.

Ancak bu sayede yüksek performans elde edebilir..Bir de yapılan sık yanlışlardan söz etmek isteriz.. Bunların başında da kış günleri sabah evden çıkarken kombiyi tamamen kapatmamız gelir. Bu davranış mantıken size tasarruf ettiğinizi düşündürse de işin aslı öyle değildir. Tamamen kapatılan cihaz sebebi ile akşam dönüş yaptığınızda eviniz soğuk olacaktır.

Belirli ısıyı yakalamak için çalışacak olan kombi uzun süreli olarak yüksek gaz tüketiminde bulunacaktır… Bu da ekonomik olmaktan ziyade israf anlamına gelir… Ancak uzun süreli yani iki üç gün veya daha üzeri kullanmama durumlarında kapatmalıyız…

Bir de kombiye bağlanan oda termostatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu cihaz sayesinde odalarınız belirli ısıya geldiğinde cihaz otomatik olarak çalışmayı durduracak siz de boşuna gaz yakmamış olacaksınız. Her türlü sorununuz için Abidinpaşa Viessmann Servisi 365 gün mesaisini sürdürmektedir..Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir