Akdere Viessmann Servisi

 

33Akdere Viessmann  Servisi başarılı çalışmalarını kurulduğu günden bu yana devam ettirerek en çok aranan ve tercih edilen firma olma ünvanını kazanmıştır. Günümüzde hemen hemen her evde kullanılan ve hayatımızın değişmez parçası olan kombi ve şofbenlerin kıymetini bozuldukları zaman anlarız.

Kışın ortasında arıza yapan kombimiz veya tam sıcak suya ihtiyacımız olduğu anda sorun çıkartan şofbenimiz hayatımızın akışını ve kalitesiniz olumsuz etkiler. Patlamalı alev alma , sıcak suyun dalgalı gelmesi , muslukları açtığımızda peteklerin de ısınması , cihazın gövdesinde aşırı ısınma , su damlaması , fanın sesli çalışması , suyun debisinin yetersiz olması gibi sorunlar yaşadığınızda bizi aramanızın zamanı gelmiş demektir.

Hiç zaman kaybetmeden Akdere Viessmann Servisi isimli merkezimizi arayarak randevu alınız ve acil müdahale destek ekiplerimizin gelmesini bekleyin.

Ayrıca şofben veya kombi kullanmakta olduğunuz ortamda aşırı gaz kokusu duyarsanız hiç zaman kaybetmedenürünün sigortasını , gaz ve su giriş vanalarını kapatarak EGO yu arayınız. Gaz kaçağı ölçüm cihazları ile gelecek olan ekipler sorunun kaynağını bulacak ve izlemeniz gereken yol konusunda yardımcı olacaktır. Gaz alarm cihazı taktırmanız da erken uyarı anlamında ve can güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir