Altındağ Viessmann Servisi

 

33

Yıllık bakım isteyen cihazlar genellikle sürekli çalışan cihazlardır. Kombi, klima ve beyaz eşya gibi sürekli çalışan, hayatımızda çok faydalı olan cihazlar, teknik servis bakımına ihtiyacı vardır. Altındağ Viessmann servisi sağlıklı yıllık periyodik bakım için teknik özelliklere sahiptir.

Yıllık bakımın belli bir zamanı olur. Klimaların yıllık bakımı, yazın sıcaklarından önce, ilkbahar aylarında yapılmalıdır. Kış aylarının dondurucu soğuğu gelmeden, sonbahar aylarında, kombilerin yıllık periyodik bakımı yapılmalıdır.

Kombi bakımına Altındağ Viessmann servisi, öncelikle cihazı çalıştırarak başlar. Cihazın suyu ısıtma performansı, su ısıtıcı kısmın performansı, peteklerin ısınması ve daha birçok özellikler test edilir ve gerekli bakım raporu çıkarılır. Müşterinin onayı ile bakım onarım gerçekleştirilir.

Yaz aylarında rahat etmek için klimalar çok etkilidir. Klima bakımında filtre temizliği, toz ve polen temizliği önceliklidir. Fan sıkışması, fanın bakımı ve diğer parçaların bakımı da önemlidir. Gerekirse yedek parça temin edilmektedir.

Bütün bu bakım işlerini yapan elemanlar, sertifikalı, eğitimli ve yılların tecrübesine sahip, deneyimli teknik servis elemanlarıdır. Güvenilir teknik servis işleri için, güvenilir elemanları tercih edin.İnsanoğlu var oluşundan beri yaşamını kolaylaştırmak adına birçok çalışmaya imza atmıştır.

Zamanla teknoloji sürekli bir hızla gelişmeye başladı ve üretimi sağlanan yeni ürünlerin sayısı her geçen gün artış gösterdi. Teknolojinin yaşamımızda ki en önemli yeri kolaylaştırıcı özellikte ki ürünlerin üretime geçilmesidir. Soğuk havalarda ısınma her insanın temel ihtiyacıdır.

Bu durum göz önünde bulundurularak üretimi sağlanmış olan kombi cihazları tam da ısınma ihtiyacının karşılanabilmesi amacı ile geliştirilmiş ve üretime geçilmesi sağlanmıştır. Kombi cihazları ile su ısıtma ve ısınma ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Biz Altındağ Viessmann Kombi Servisi olarak kombi cihazı kullanan kişilere istekleri doğrultusunda temiz ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Altındağ Viessmann Servisimiz yıllık ya da aylık periyodik bakim hizmetini müşterilerine en kusursuz şekilde sunmaktadır. Hizmetlerimizi verirken herhangi bir markaya öncelik vermez bütün kombi ürünlerinin markalarını gözetmeksizin bakım, onarım ve tamirat hizmetlerini sunuyoruz.

Altındağ Viessmann kombi servisimize ulaştığınız takdirde en kısa sürede şüphesiz kaliteli hizmet sunumumuzu adresinize kadar taşıyacağımızdan emin olun. Kombi arıza, kombi temizliği, kombi bakımı ve kombi tamiratını hizmetlerimiz olarak sunuyor ve işimizi layıkıyla yerine getirebilmek için bütün müşterilerimizin cihazlarına aynı özeni göstererek çalışmalarımızı sağlıyoruz.

Titiz ve özenli bir şekilde seyreden çalışmalarımızın tamamını sorunsuz ve başarılı bir şekilde sunma hedefi ile işimizi yapıyoruz. 7/24 saat hizmet veren kombi servisimize dilediğiniz zaman ulaşabileceğinizden yana şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir