Ankara Viessmann Bölge Servisi

33Viesmann markalı şofbenleriniz zaman zaman arıza yapabilir ,sakın endişelenmeyin, yapmanız gereken servisimizi arayarak randevu almak..Gerisini uzman teknisyenlerimiz hallederler.

Ankara Viessmann Servisi tarafından kontrol edilen cihazınıza doğru müdahale edilerek hızlı bir şekilde arızanız onarılır..Tamirat esmasında kullanılan parçalar tamamaen orjinaldir ve 1 yıl garant imiz altındadır. Su akıtma , çalışmama ,sesli çalışma veya başka ne durum olursa olsun sorununuzun çözümü için hemen bizimle iletişime geçiniz…Şofben bakımlarınız içinde servisimizden yaralanabilirsiniz.

Klimalar sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez cihazlarıdır. Fakat klimalardan doğru şekilde yararlanmak da önemlidir…Unutulmamalıdır ki bakım ve gaz kontrolü cihazların olmazsa olmazıdır.

Bakımsız cihazlar verimsiz çalişmakla beraber bir çok sağlık sorununa da yol açmaktadır. Boğaz yanması,göz kızarıklığı,hapşırma ve halsizlik bunun başlıca göstergesidir.

Bu gibi durumlara maruz kalmamak için ve cihazı verimli kullanmak için yılda bir defa, eğer yoğun kullanım varsa yılda iki defa cihazınızın bakımının ve kimyasal temizliğinin Ankara Viessmann Servisi tarafından yapılması gerekir.

Bakım esnasında yapılacak gaz kontrolü ve eğer eksikse gazınızın tamamlanması ile klimanız hem yüksek kapasitede hem de sorunsuz çalışacaktır. Bunun yanı sıra cihazın kullanım ömrü  de uzayarak gereksiz masraf etmemiş olacaksınız.

Viesmann kazan ve brulör servisi olarak Ankaranın tüm ilçe ve semtlerine kesintisiz servis hizmeti sunmaktayız. Kliteli servis hizmetimizden yararlanmak ve cihazlarınızın kısa sürede tamirat işleminin gerçekleşmesi için Ankara Viessmann Servisi ni hemen arayarak randevu alabilirsiniz.

Adresinize mümkün olan en kısa sürede ulaşacak olan teknisyenlerimiz, ürünün tüm kontrollerini yaparak tamirat işleminizi gerçekleştirecektir. İster bakım,isterse arıza işlemi olsun,tüm sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz…Garantili servis hizmeti almak için lütfen randevu alınız.

Kombilerin bakımı ve onarımı, kombi çalışma testi ile başlar. Bu testte, su sıcaklığı, su pompalama randımanı ve baca performansı test edilir. Daha sonra, parça kontrolü yapılır.

Suyu ısıtma konusunda önemli bir yere sahip olan yakıcı kısım test edilir ve gereken bakım, onarım yapılır.

Gerekirse değiştirilir. Bütün kombi ve klima parçalarını bulunduran Ankara viessamann servisi, birçok marka tamiri ve bakımını da yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve şikâyetlerine göre hareket eden teknik servis elemanları, cihaz tamirini, cihaz sahibinin onayıyla yapmaktadır.

Klimaların bakım ve onarımı ile ilgili meselelerde, önemli bir mesele olan yıllık bakım işleri, temizlik ile başlar. Polen, filtre ve toz temizliği ile başlanan klima temizliği, fan performansı ve periyodik detaylı bakım ile devam eder. Parçaların temizliği, deformeyi önleyeceğinden, parçaların bakımı yapılır.

Elemanların kalitesi, servis için önemlidir. Kaliteli elemanlarla, işi bilen elemanlarla çalışan servisler, en iyi bakım ve onarım işlerini çıkarırlar. Bu nedenle, Ankara Viessmann Sevisi çatısı altında çalışan teknik servis elemanları en iyi eğitimi alarak gerekli olan sertifikaları almışlardır.

Gerekli belge ve izinleri alan teknik servis, cihazı yerinde servisten geçirmektedir. Bakım ve onarım işinde, yılların tecrübesiyle hareket eden işin ehli teknik servis elemanları, müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir