Aydınlıkevler Viessmann Servisi

 

33Aydınlıkevler Viessmann Servisi kombi tamirinde ve bakımlarındaki profesyonellikle dikkat çekmektedir. Üstün Almak markasının kaliteli ürünlerini üreten Viessmann sorun çıkartmayan , kolay kolay arızalanmayan cihazları ile öne çıkmaktadır.

Yoğun talep görmesi üzerine ülkemizde de tüketicilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmesi sebebi ile doğan servis açığını gidermek üzere kurulan işletmemiz yüksek standartlı uygulamaları ile adından sıkca söz ettirmekte ve semt sakinlerinin büyük beğenisini kazanmaktadır.

Kombi bakımı aıza giderilmesi konusunda göstermiş olduğu titizlikle tercih edilen işletmemiz personel eitimi konusuna da büyük bir hassasiyet göstermektedir.

Arıza giderilmesi bakım ve onarım işlerimizdeki yüksek hızımız sayesinde ister yaz ayları olsun isterse kış ayları olsun işlemlerinizi en kısa sürede bitirmekteyiz. Sıcak su kullanımının önemini iyi bilen teknisyenlerimiz maduriyetinizi gidermek için canla başla çalışmalarını sürdürmektedirler..Lütfen randevu alarak sizler de kaliteli hizmetlerimizden faydalanınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir