Bağlıca Viessmann Servisi

 

22Bağlıca Viessmann Servisi kombi revizyon işlemlerinizi de yapabilen , güven duyacağınız bir işletmedir… Her yıl yaptırmamız gereken kombi bakımlarımızın yanı sıra ortalama 5 yılda bir de atölye bakımı yaptırmalıyız…

Bu sayede cihazımız yenilenir ve ilk günkü performansına kavuşur. Su ve gaz ile çalışan cihazlardan olan oalan kombilerimizde zaman içinde kireçlenme olur.bu durum ürünün kaliteli çalışmasını engeller..

Isı derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin sıcak suyunuzun yeterli miktarda gelmediğini göreceksiniz. Çünkü kireç bağlayan ana eşanjörünüz ısıyı geçirmez.Bu  da boşa gaz yanması ve sokağa atılan para anlamna gelir.

Atölyemize alınan cihaz A dan Z ye parçalara ayrılarak komple temizlenir. Bu esnada tüm parçaları gözden geçirilir ve sorun çıkartan parçalar yenilenir. Kireçlenen parçalara kimyasal temizlik işlemi uygulanır.

Tekrar toparlanan ürün son kontroller için test cihazımıza bağlanır. Burada da problem yaşatmayacağı gözlemlendikten sonra tekrar adresinize getirilerek montajı yapılır ve kullanımınıza sunulur. Siz de önem taşıyan bu işlemi yaptırıp kombinizi ilk günki gibi kullanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Lütfen çağrı merkezimize kayıt olunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir