Bağlum Viessmann Servisi

 

33Bağlum Viessmann Servisi Kombi Bakım İşleriniz için de destek vermektedir Sadece bakım için değil arızalarınız için de yılın 365 günü hizmet veren ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışmaktadır. İstenilen gün ve saatte adresinizde olmaya büyük özen gösteren teknisyenlerimiz cihazınızın bakımı için bir an önce işlem başlatır.

Filitre temizliği , petek havası alınması gibi işlemlerin yanı sıra cihazın tüm temizliği yapılarak eksikleri gözden geçirilir. Örneğin pompanın devirli çalışıp çalışmadığı , gaz valfinizin ne miktarda gaz püskürttüğü gibi ayrıntılar gözden geçirilerek gerekli ayarlar yapılır.

Sonrasında ise fan ve baca kontrolünüz yapılır.Sensörlerinize ve conta takımınıza da gerekli kontroller yapıldıktan sonra cihaz çalıştırılır ve sıcak su alımındaki  verime bakılır. En son olarak kaloriferleriniz çaliştırılıp tüm peteklerinize bakıldıktan sonra işlem bitirilerek adresinizden ayrılınır. Servis hizmetlerini aralıksız sürdüren ekiplerimiz memnuniyetiniz için ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir