Bahçelievler Viessmann Servisi

 

22

Viessmann ısı tekniği üreticilerinin başında gelen ihtiyaca yönelik 1,5 ile 120.000 KW arasında bütün ihtiyaçlara uygun ürünler üreten uluslararası bir firmadır. Kombi sistemlerinin de öncü firması olan Viessmann en çok tercih edilen markalardan biridir.

Kombi bakımı her yıl kışa girdiğimiz aylarda yapılması gereken kombi bakımı sayesinde hem gazdan tasarruf eder hem de kış aylarında yaşayacağınız sorunları önceden engelleyebilirsiniz.

Bu dönemde kombi bakımlarınızı Bahçelievler Viessmann Servisi ile en uygun şartlarda yaptırabilirsiniz.Kombi bakımı deneyim isteyen bir iş olduğu kadar takibinin de yapılması gereken bir iştir. Bahçelievler Veissmann servisi, servis sonrası da karşılaşabileceğiniz sorunlarda sizler için çözüm üretilecektir.

Filtre temizliği, çakmak ayarlarının yapılması, gaz geçişini sağlayan parçaların bakımı ustalıkla yapılmıştır. Bununla birlikte kombinin zamanla aksanları yıpranabilir ya da bozulabilir. Bu gibi durumları önceden fark edip çözüm üretmek elbette ki deneyimli bir servis ekibiyle çözülebilir.

Zamanında ve doğru olarak yapılan kombi bakımı hem tasarruf etmenizi sağlar hem de kombinizi uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Bunun için Bahçelievler Viessman servisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.Sektöre atıldığı günden bugüne büyük bir yol kat etmiş olan Bahçelievler Viessman Kombi Servisi deneyimli, işi hakkında her türlü bilgilere sahip olan ekibi sayesinde bulunduğu çevrede çıkan tüm kombi sorunlarını çözmektedir.

Yalnızca arıza tespitlerinde ya da onarımlarında müşterilerinin yanında olmayan servis, her türlü sorular için gün içerinde destek vermektedir. Gece-gündüz gelen çağrılara dönüş yapan servis yaz-kış demeden gezici teknik servis aracı ile verilen adreslere kısa sürelerde ulaşmaktadırlar.

Kombi kullanıcıları oldukça her türlü soru ve sorunlar karşısında gerekli yardımları sunmayı kendisine hedef belirlemiş olan Bahçelievler viessman kombi servisi daha bilinçli kombi kullanıcıları için kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi hedeflemekte olan servis sorunsuz yarınlar istemektedir.

Artık tüm ev ve işyerlerinde kışı rahat geçirmemizi sağlamakta olan kombilerimiz ayrıca sıcak su ihtiyaçlarımızı da gidermektedir. Servis bünyesinde görevli olan teknik servis elamanlarının her biri her daim hazır halde bulundurulan servis aracı ile zaman kaybı yaşatmadan ve ev sahiplerine hiçbir rahatsızlık vermeden yerinde servis hizmetleri sunmaktadırlar.

Daha önceki yıllarda servisin önemini bilmeyen ve servislerin ücretlerini oldukça yüksek gören kişiler, kombilerinin ve diğer beyaz eşyalarının sorunları karşısında amatörce çalışan kişilerden arızaları gidermelerini beklemekteydiler.

Kombilere daha fazla sıkıntı çıkarak amatör servisler yüzünden sorunlar büyümekte olup, kullanıcıların ceplerinden normalinden fazla paralar çıkmak zorunda kalmaktadır. Bahçelievler viessman servisi bu düşüncelere son vermekte olup, kaliteli hizmetin ne denli uyguna alınabileceğini herkese göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir