Batıkent Viessmann Servisi

33 Bakımlı klima, kombi ve beyaz eşyalar, verimli çalışır. Kombi iyi ısıtır, klima iyi serinletir. Yıl boyu çalıştıklarından performansları düşer ve yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle teknik servis hizmeti gerekir. Teknik servis hizmeti konusunda uzman olan Batıkent Viessmann servisi, en iyi hizmeti sunmaktadır.

Klima, kombi ve beyaz eşyaların bakım tarihleri vardır. Klimalar ilkbahar aylarında, kombiler sonbahar aylarında bakıma tabi tutulmalıdır.

Kışın ısınma konusunda, yazın serinleme konusunda rahat etmek için, yıllık bakım ihmal edilmemelidir.Batıkent Viessmann Kombi servisi elemanları servis hizmetine öncelikle cihazı çalıştırarak başlarlar.

Kombinin çalışma sisteminde suyun ısınması ve suyun peteklere pompalanması önemlidir. Bacanın performansı da oldukça önemlidir. Cihaz sahibinin onayı ile cihazı sökmeden bakım ve onarım işleri yapılır.Klima bakımı işi filtre temizliği ile başlar. Hava akışının rahatlaması için bu önemlidir.

Toz ve polen temizliğinden sonra fan sıkışması ve fan bakımı oldukça önemlidir. Elemanlar sertifika eğitimi almış, güvenilir elemanlardır. Bu elemanların çalışma sistemleri, teknik eğitimlerinden kaynaklanır. Tecrübe ve birikimleri ile beraber yeni çıkan cihazların bakımı konusunda da eğitim görmüşlerdir.

Ekonomik olan ve bizlere kış aylarında uygun faturalarla rahat nefes almamızı sağlayan kombilerimizin her yıl kış girişinde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımları yapılmamış kombiler ısıları ayarlamalarda zorluk yaşayacak olup, elektrik ve doğalgaz faturalarında azımsanamayacak düzeyde yükselmeler görülecektir.

Her konuda kombi kullanıcılarına gerekli yardımları sağlamakta olan Batıkent viessmann servisi tüm hizmetlerine servis garantili vermektedir. Arıza tespitleri sonrasında arızları gidermede kullanacakları yedek parçaları kısa sürede temin eden servis orijinal ve garantili parçalar tercih etmektedirler.

Tüm beyaz eşyalar gibi kombi alırken de bir uzman yardımı alınmakta olup, ayrıca alınan markaların ürünlerinin arkasında ne kadar durduğu ve parçalarının kolay bulunup bulunmadığı en önemli ayrıntı olmaktadır. Şimdilerde yıllar içerinde kendisini ispatlamış olan viessman piyasa da bulunan kaliteli kombileri ile herkese hak ettikleri kaliteleri sunmaktadır.

Batıkent viessmann kombi servisi de bu özel markanın ürünlerinin her türlü sorunlarını çok kısa sürelerde kesin olarak çözüme ulaştırmaktadır. Ayrıca gerekli bilgilendirmeleri de yapmakta olan servisi, günün her saatinde tüm sorulara cevap vererek kullanıcıların bilinçli kullanıcılar olmalarını sağlamaktadırlar.

 Gece-gündüz günün her saatinde çağrı merkezlerine gelen telefonları cevaplamakta olan Batıkent viessman kombi servisi öncelikle telefonlarda kullanıcılara gerekli olan talimatları vererek sorunların giderilmesine çalışmakta olup, çözümlenemeyen sorunlar karşısında adreslere en yakın gezici araçları ile teknik servisini adreslere yönlendirerek, kombilerin yeniden kullanımlarını sağlamaktadırlar.                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir