Bilkent Viessmann Servisi

 

22Bilkent Viessmann Servisi sektörün öncü firmalarındandır.Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz tamirat işlerindeki titizlik ve kalite sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenisini kazanarak en çok tercih edilen servis olma ünvanını kazandık.

Bu başarıyı yakalamak elbetteki tesadüfle olmadı , çok çalışarak ve kendimizi sürekli yenileme ve geliştirme gayreti içinde olarak bu mevkilere geldik. İyi ve düzgün bir tamirat işlemi profesyonel teknisyenlerin ellerinde gerçekleşir.

Bu mantık çerçevesinde çalıştığımız ve görevlendirdiğimiz bütün personellerin en iyisi olmasına özen gösterdik.eğitimsiz ve sertifikasız kişilerle çalışmayarak sizleri ve ürününüzü korumayı amaçladık ve işimizi riske atmadık.

Sorumlulıklarımızın bilincinde olarak sizlere her zaman en iyiyi sunma gayreti içinde olduk. Rakiplerimizden her zaman önde olmaya gayret ederek sürekli kendimizi yenileme çabası içinde olduk. Uygun fiyatlarımızla sizleri hiç bir zaman üzmedik.

Güleryüzlü ekiplerimizle sizlere her zaman memnun kalacağınız servis işlemini sunmaya özen gösterdik.Bizimle iletişim kurup sorunlarınızı çözmemizi isterseniz çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir