Çankaya Viessmann Servisi

 

44

Viessmann klima, kombi gibi ısıtma sistemleri ile ilgili bize uzun süredir hizmet veren bir firmadır. Fakat her cihaz gibi bu kombi veya klimalarında belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Belirlenen aralıklarla klima ve kombi bakımlarınızı yaptırdığınız takdirde ileride bir sürprizle karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Peki, en çok karşılaşılan problemler nedir?

Viessmann servislerinde en fazla karşılaşılan ve teknik destek talep eden müşteriler genel olarak klimadan ses çıkması, hızlı soğutmama gibi şikâyetlerle aramaktadır. Kombilerde ise su damlatma, ani ısı değişimleri gibi problemler yaşanmaktadır.

Viessmann servisleri : Viessmann servisleri Türkiye’nin hemen hemen her yerinde faaliyet göstermektedir. Yoğun bir şekilde çalışan firma her geçen gün yeni bayiler açmaktadır fakat yine de talepler devam etmektedir. Özellikle Ankara bölgesinde talep olan Viessmann markasıdır. Sizde Ankara bölgesinde oturuyorsanız artık Çankaya Viessmann servisi ile tanışabilirsiniz. 

Çankaya Viessmann servisi sayesinde Ankara bölgesinde viessmann teknik destek yardımı isteyen müşterilerine kolaylıkla yardımcı olabilmektedir. Sizde teknik destek işlemlerinden yardım almak isterseniz Viessmann resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın klima ve kombilerin bakımları düzenli periyodlarla yapılmadığı takdirde size olumsuz geri dönüşler yaşatabilir.Sağlık bakanlığının tespitlerine göre bir kombinin ortalama ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombiden verim alabilmek ve tespit edilen süre kadar sorunsuz kullanabilmek için belirli aralıklarla kombinin bakımının yapılması gerekmektedir. Kış aylarında daha çok ihtiyaç duyduğumuz kombiye kışa girerken bakım yaptırmak yeterli olacaktır. Çankaya Viessmann Kombi Servisi kombinizin bakımını yaparak ve varsa arızalarını gidererek sorunsuz bir kış geçirmenizi sağlar. 

Kombi kullanıcıları ilgilenmedikleri kombileri arıza yaptığında yeni kombi alarak çözüm bulmaya çalışırlar oysa bu gereksiz masraf olmaktadır. Bunu yerine teknik servise bakım yaptırmaları gereksiz masraftan kurtaracak ve uzun yıllar kombinin kullanılmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca bakımı yapılan kombiler yüksek maliyetli arızaların da önüne geçecektir.

Kombilerde sık yaşanabilecek sorunlardan birisi de su akıtmasıdır. Kombinin su akıtma sebeplerinden birisi basıncı ayarlamak için kullanılan kombiye su takviyesi yapılan vananın açık unutulması olabilir. Kombinizin içindeki eşanjör ve genleşme tankının delinmesi kombinizden su sızmasına sebep olacaktır. Çankaya Viessmann Servisi arıza kaydınıza kısa sürede dönüş yapmaktadır.

Güler yüzlü ve tecrübeli servis elemanları arızanızı kısa sürede gidererek mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet politikası ile Çankaya Viessmann Servisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Arıza, onarım ve yedek parça değişimlerinde garanti vermekte, geniş yedek parça/malzeme donanımı ile Ankara Çankaya ve civarında hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir