Cebeci Viessmann Servisi

 

44Viessmann markası yepmış olduğu Ar – Ge çalışmaları ile de dikkat çekmiştir. En kaliteli ve mükemmel ürünü elde etmek için yapılan bu çalışmalar meyvesini hemen vererek müşterilerin markayı  tercih etme  sebebi olmasını sağlamaktadır..

Hepimizin ortak isteğidir , aldığımız cihazların uzun süre çalışması  ve sorun açmayarak uzun yıllar hizmetimizde olması… Bunun için de en kaliteli üretim işleminin yapılması şarttır. Kendisini her konuda ispatlamış olan Viessmann markası ülkemizde de oldukca fzla rağbet görmektedir.

Cebeci Viessmann Servisi olarak bize düşen görev de kalteli servis hizmeti sunmaktır.. Kurumsal servis hizmeti anlayışımız ile her türlü sorununuzu en kısa , en ekonomik ve en kalıcı şekilde çözerek her zaman yüzünüzü güldürmeyi başardık.

Teknisyenlerimizin yapmış olduğu başarılı çalışmaların arkasında eksiksiz eğitim almaları yatmaktadır.. Yılda en az 1 defa seminerlere giderek kendilerini yenileme yapısında olan elemanlarımız bu doğrultuda sizlere kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz 365 gün sizlerden gelecek olan randevu taleplerinizi beklemektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmek için geç kalmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir