Çukurambar Viessmann Servisi

 

44

Kombi klima ısıtma sistemlerinin düzenli bakım ve onarım, tadilat işleri gibi hizmetlerde bizlere yardımcı olacak kaliteli ve işinde uzman bir servise ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçları karşılamak için Çukurambar viessmann servisi donanımlı ekip ve ekipmanlarla hizmetlerine aralıksız devam etmektedirler.

Çukurambar viessmann servisi uzman personel kadrosuyla, alanındaki son dönem çalışmalara uygun eğitim alan kadroyla 7/24 sınırsız ve kaliteli hizmet vermektedirler.

Firma ile iletişim kurduğunuz an, size özel ekiplerle kombi klima ısıtma sistemlerinizin sorunu gece, gündüz demeden çözümlenmektedir. Alanındaki en tecrübeli ekip ile sizlere güvenli ve kaliteli servis imkânı sunan firmayla, kombilerinizin ömrü uzayacaktır.

Etkin ve kaliteli ekip parçalarıyla kombi parça sorunlarınızı anında kolay ve hızlı bir şekilde çözmektedirler. Bir servisten beklediğiniz kalitenin en fazlasını sunan uzman kadro ile kombileriniz garanti ve güvence altında yapılmaktadır.

Firma ile kurduğunuz iletişim anında yetkili ekiple, işleriniz en uygun fiyatlarla sonuca ulaştırılmaktadır. 0 müşteri memnuniyeti sağlayan servis ile çalışmaktan sizlerde oldukça memnun kalacaksınız. Etkili ve hızlı, güvenli ve kaliteli servis arayanların ilk tercihi olan Çukurambar servis ile hızlı servisin keyfine varabileceksiniz.

7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet ayrıcalığı sunan Çukurambar Viessmann Kombi Servisi müşteri odaklı çalışır. Viessmann kombi konusunda uzman teknikerler gezici servis araçları ile tam donanımlı olarak yanınıza gelirler.

Önce sağlığınızı kontrol altına alıp, daha sonra kombi arıza tespiti yapar ve sorunu kısa sürede yerinde çözerler.Kombi bakımı konusunda çok hassas davranan Çukurambar Viessmann Kombi Servisi, kombi bakımlarını ihmal etmemenizi önemle söylüyor ve herhangi bir sorun oluştuğunda kesinlikle kendi başınıza müdahale etmemenizi rica ediyor.

Yapacağınız yanlış bir şey kombinizi çalıştırdığınızda gaz kaçağı oluşturarak, size zarar verebilir. Kombiniz uzman kişiler tarafından kontrol edilmeli ve onarımı yapılmalıdır.Viessmann kombi bakımı, temizliği, arıza tespit ve giderilmesi konusunda tecrübelerine güvenen Çukurambar Viessmann  Servisi işçilik ve değiştirdikleri yedek parçalara 1 yıl garanti verir.

Kombinizin iyi çalışması için gerekli tüm bilgilere sahip olan teknisyenler, tüm şikayet ve sorularınızı dikkatle dinler ve size kombi kullanımı ve detayları konusunda bilgi verir. Zaman sorun değildir. Aradığınız an kombi sorunlarınızı gidermek için hemen yanınıza gelirler.

Kombi iç, dış temizliği, emniyet kontrolü, dönemsel bakımı, arıza tespit ve onarımı konusunda en hızlı servis olmanın gururunu yaşayan firma, memnuniyetinizi de garanti eder. Servis hizmetinde mükemmel ve kaliteli olan firma, teknolojiyi takip eder ve gereken bilgi ve eğitimi personeline verir. Kaliteli hizmette fark yaratan servis, beklentilerinizin daha da üstünde hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir