Demetevler Viessmann Servisi

 

33

Klima, kombi ve beyaz eşya gibi yıllık bakım isteyen cihazlar, teknik servis elemanları tarafından en iyi şekilde bakıma tabi tutulmaktadır. Teknik servislerde aranan özelliklerle çalışan Demetevler Viessmann servisi, yıllık bakım onarım işlerinde uzmandır. Bakım ve onarım işlerinde sağlıklı çözümler sunmaktadır.

Kış ayları girdiği zaman kombilerin bakımı önem kazanmaya başlar. Demetevler Viessmann servisi, kış aylarından önce kombi yıllık bakımının yapılmasını tavsiye etmektedir. Yaz ayları girmeden klima bakımı yaptırmak, yazan kavurucu sıcağında rahat etmek için önemlidir.

Bu nedenle yaz ayları girmeden bakım yapılmalıdır. Kombi bakımı için tercih edilen teknik servisler, öncelikle, suyun ısınmasını test ederler. Suyu ısıtan kısmın testi ve bacanın testi ile devam eden servis işleri, peteklerin ısınması ve suyun pompalanması gibi özellikleri de test eder.

Cihaz sahibinin onaylanmasıyla birlikte bakım ve onarım işleri yapılmaktadır.Klima yıllık bakımı, teknik servis tarafından temizlik yapılarak başlar. Toz temizliği, filtre temizliği ve polen temizliği yapılmaktadır. Sertifikalı ve tecrübeli servis elemanları, klimanın fanını inceleyip gereken bakım uygulamalarını uygularlar.

İşinde uzman, sertifikalı elemanlar, yıllık bakımı profesyonel yöntemlerle yaparlar.Kombi evinizde ya da iş yerlerinizde sıcak su ve ısıtma gibi gereksinimlerinizi karşılamaya yarayan bir cihazdır. Demetevler Viessmann Kombi Servisi olarak en iyi şekilde hizmet kalitesi standartlarına bağlı olarak müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti sunmaktayız.

Kombiler 20w kapasiteden başlayıp 100w kapasitesine kadar tek bir cihazda bulabileceğiniz ürünlerdir. Sıcak su ve ısıtma ihtiyacınız için tercih edeceğiniz kombiler günümüzde birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.Merkezi ısıtma sisteminin kurulması ile birlikte kullanabileceğiniz kombilerin ısıtacağı alanda sınırlı değildir.

60m2 den başlayarak 30.000m kadar geniş bir ısıtma sistemini sizlere sunan kombiler her alanda ihtiyacınız olan sıcak su ve ısıtmayı da en iyi şekilde sağlayacaktır. Teknik servisin en çok ihtiyaç duyulabileceği cihazları arasında yer alan kombiler çeşitleriyle de birbirinden ayrılmaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz kombilerin herhangi bir bakım, onarım, tamir ve yedek parça gibi problemlerine karşı Demetevler Viessmann  Servisi olarak hizmet sağlamaktayız.Uzun yıllar sektörde edindiği tecrübe ve kalite ile ön planda olan Viesssmann yenilikçi, verimli, sürdürülebilir ve güvenli hizmet anlayışı içinde ürünler sunmaktadır.

Demetevler Viessmann Kombi Servisi olarak her türlü teknik sorunlarınıza karşı en iyi çözümleri sağlamaktayız. Sıcak su ve ısıtma işleminizi sağlayacak olan kombiler diğer ısıtma cihazlarına göre daha kullanışlı bir özelliktedir. Kombi servisi olarak alanında tecrübeli ekimizle birlikte kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esaslarına dayalı olarak hizmet sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir