Demirlibahçe Viessmann Servisi

 

33Demirlibahçe Viessmann Servisi hayatınıza her alanda kolaylık sağlamak için var gücü ile çalışmakta , ve bu amaçta önüne gelen tüm engelleri aşarak  en mükemmel servis hizmetine ulaşmanız için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir..

Viessmann, kombi, klima ve şofben gibi sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için kullandığınız cihazlarınızın ara ara sorunlar yaşaması normaldir , çalışan her ürünün bir bakım zamanı ve kullanım ömrü vardır.

Fakat bu cihazlarla geçireceğiniz süreyi uzatmak sizin elinizdedir. Bakım yaptırmak bunun en basit yoludur.

Viessmann markalı ürünler mükemmel sıcak su sağlayıcısı olarak yıllardır tercih ederek kullandığınız cihazlardır.Fakat çalışmaları dikkat ve biraz daha fazla hassas davranış ister, özellikle eski tip bacalı cihazlar emniyet açısından da biraz geri kalmışlardır.

Kombilere nazaran daha fazla risk taşıyan şofbenlerin baca sistemlerinin her sene mutlaka gözden geçirilmesi ve mutlaka çelik baca kullanılması şarttır.

Kalitesiz bacalar zaman içinde çürüyerek delinir ve dışarıya atılması gereken atık gaz eve dolar ve zehirlenmelere yol açar. Aynı şekilde kombimizin de uzman teknisyenler vasıtası ile gözden geçirilmesi hem hayati riski ortadan kaldırır hem de konforlu bir kullanım sağlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir