Dikmen Viessmann Servisi

 

44

Servis seçimi yapmak çok önemlidir. Sadece servis değil yedek parça temini bile çok önemlidir. Bir yenisini almak varken neden tamir ve bakıma para veriyoruz. Sebep belidir her zaman bütçemizi düşünmek zorundayız.

Elektronik aletler her zaman şans işidir derler ya doğrudur. Fakat kombi ve bakım gibi işlerin arızasını yaptırmak şans işi değildir. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerin kombi ve elektronik eşya bakımlarında servis tercihi çok önemlidir.

Dikmen Viessmann servisi kaliteli ekipmanları ve alanında uzman ekip arkadaşları ile sizleri mutlu etmek ve anında arıza vb. sorunlarınızı giderebilmek için kaliteli hizmet vermektedirler.Bakım ve onarım işlemleri sırasında tamir edilen cihazı test sürecinden geçirerek sistemde e nerede ne arıza olduğunu hemen bulmakta ve çözüme yönelmektedir.

Her cihazın bir kalbi vardır ve onun dilinden anlamak alanında uzmanlaşmış ustaların işidir. Dikmen Viessmann kombi servisi ustaları düzenli olarak servis alanında uzun eğitimler alarak sürekli yenilenen sistemler hakkında seminerlere katılarak uzmanlıklarına bir yenisini ekleyerek devam etmektedirler.

Servis seçimi her zaman en önemli tercih olmuştur.Uluslararası kalite standartları ve müşteriyi koruma düzenlemeleri her zaman güncellenmektedir. Bu kapsamda satış sonrasındaki hizmetler belli kurallara bağlanmıştır. Her firma bu anlamda ciddi bir alt yapı hazırlamak durumundadır.

Isıtma ürünleri arasında yer alan kombi cihazınız için Dikmen Viessmann Servisi olarak servis hizmetleri sağlamaktayız. Kombinin hayatımızdaki yeri çok değerlidir. Çok temiz bir ısıtma cihazıdır. Masrafsız ve zahmetsizdir. Her evde bulunmaktadır. Elektrik ve doğalgaz enerjisi ile çalışmaktadır. Bakımları, montajı, arıza işlemlerinde uzman firmalar devreye girmesi gerekir.

Bu tarz cihazlar hakkında herkesin az çok bilgisi olabilir. Ancak, uzman ve deneyimli firmaların önemi çok fazladır. Bizde Dikmen Viessmann Servisi olarak kendimizi çok geliştirdik. Kombinin uzmanı haline geldik. Her konuda birinci sınıf hizmetler sağlıyoruz.

Bu tarz servis hizmetlerinde güvenilir ve kaliteli firmalar çok önemlidir. Piyasada çok sayıda bu hizmetleri vermektedir. Kötü süprizlerle karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, cihazınızı uzman ve güvenilir elllere emanet etmeniz gerekmektedir.

Bu paralelde cihazınızın montaj işlemlerinde garantili işlemler yapıyoruz. Servisimiz güvencesi altında işlem yapılacaktır. Beklenmedik aşırı fiyatlarla asla karşı karşıya kalmazsınız. Yedek parça değişimlerinde orjinal parçaları tercih ediyoruz. Firmamız bölgedeki en kurumsal ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

Detaylı bakım hizmetlerimiz ve arızalara uzman yaklaşımlarımızla Dikmen Viessmann Servisi olarak öncü konumdayız. Çok daha fazlasını merak ediyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir