Emek Viessmann Servisi

 

22

Klima, kombi ve beyaz eşya gibi cihazlar sürekli çalıştıklarından dolayı, yıllık bakım isterler. Bu bakım işi için gerekli olan teknik tecrübe ve birikim, Emek Viessmann servisi elemanlarında bulunmaktadır.

Klima, kombi ve beyaz eşyalarının bakım zamanları vardır. Klimalar yaz ayları girmeden, bahar aylarında yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Kombiler de kış ayları girmeden sonbahar aylarında yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır.

Yaz ve kış aylarında sıkıntıya düşmemek için, yıllık bakım ihmal edilmemelidir. Kombi bakımında, suyun ısınmasını sağlayan yakıcı kısım, peteklerin ısınması, bacanın performansı gibi konular incelenir ve cihaz sahibinin onayı ile yıllık bakım yapılır.

Klima bakımı için öncelikle toz, polen ve filtre temizliği yapılır. Fan sıkışması ve diğer parçaların performansları incelenir ve cihaz sahibinin onayı ile yıllık bakım gerçekleştirilir. Bütün bu bakım işleri, cihazı yerinden sökmeden yapılır. Emek Viessmann servisi elemanları, teknik servis elemanı olmak için gerekli olan eğitimi almışlardır.

Yılların tecrübesi ve birikimi ile güvenilir işler çıkaran teknik servis elemanları, son çıkan cihazların teknik konularında da eğitim almaktadırlar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.Hızlı ve güvenilir kombi servisinin tek ve en doğru adresiyiz.

Bu anlamda Emek Viessmann Servisi hizmetleri veriyoruz. Bir kombi servisinden ne beklenildiğini çok iyi biliyoruz. Kaliteli, güvenilir ve en önemlisi hızlı hizmet anlayışı bu beklentilerin temelini oluşturmaktadır. Bizde özellikle başta kombi olmak üzere benzer ürünler üzerine en iyi servis hizmetlerini sağlıyoruz.

Kombi evlerde kullanılır ve çok önemli bir yere sahiptir. Elektrik enerjisi ile çalışır ve doğalgaz yardımıyla suyu ısıtarak ısınma, sıcak su gibi ihtiyaçlara cevam vermektedir. Aynı zamanda mutfakta yemek pişirmek içinde kullanılır. Kombinizle alakalı tüm istek ve taleplerinizi Emek Viessmann  Kombi Servisi olarak sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz.

En kaliteli ve güvenilir kombi montajı hizmetleri sağlıyoruz. Kombinin iyi bir şekilde monte edilmesi ve tehlikeli bir duruma olanak sağlanmaması çok önemlidir. Bu aşamada çok titiz bir çalışma ortaya koyuyoruz. Kombinizin yıllık bakım ihtiyaçları olacaktır.

Detaylı ve kapsamlı bir şekilde kombinizin bakımını yapıyor ve bununla birlikte petek hava alma, temizlik ve tesisat temizliği işlemlerinide aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Zaman zaman ortaya çıkan kombi arızalarınız içinde uzman teknik elemanlarımız, orjinal yedek parçalarımız ve garantili işçilik hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz.

Tüm bu hizmetleri çok uygun fiyatlarla almak için hemen Emek Viessmann Kombi Servisi firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntıları ve çok daha fazlasını online web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir