Eryaman Viessmann Servisi

 

22

Yıl boyunca durmadan çalışan klima, kombi ve beyaz eşya gibi ürünler, son derece önemlidir. Kombisiz kış, klimasız yaz geçmez. Diğer beyaz eşyalarında ayrı bir önemi vardır. Bu nedenle, teknik servis hizmetleri büyük önem taşır.

Kış ayları soğuk geçer. Soğuklar gelmeden kombi yıllık bakımı yapılmalıdır. Yaz ayları da bunaltıcı geçer. Yaz ayları gelmeden klima bakımı yaptırmak daha doğru olur.

Kombi bakımı işine teknik servis elemanları, öncelikle, cihazı çalıştırarak başlarlar. Cihazın çalışması, suyun ısınması, baca fanı, petek ve diğer aksamlar için gerekli bakım işleri belirlenir ve cihaz sahibinin onayına sunulur.

Cihaz sahibi onay verdikten sonra, yıllık bakım işlemi devreye girer.  Klima bakımı işi de oldukça önemlidir. Öncelikle Eryaman Viessmann servisi, toz, polen ve filtre temizliği yapar. Daha sonra ise önemli parça olan fan bakımını yapar.

Diğer parçalar da tek tek test edilir ve değişmesi gerekenler değişir. Yedek parça ihtiyaç olursa, temin edilir.Eryaman Viessmann servisi, elemanları teknik eğitimden geçerek, sertifika almış tecrübeli elemanlardır. Gerekli teknik servis eğitimini almış olan bu elemanlar, yeni cihazların bakımı konusunda güvenilirdir.

Hayatımızda her daim bizler için çalışan ve bizlerin hayat kalitelerini bizlerden daha fazla düşünen kişiler bulunmaktadır. Herkes kendi alanında uzman olup, yaptıkları işler ile kendilerini ispatlamaktadırlar. Eryaman viessman kombi servisi de bu konuda oldukça profesyonel olup, sizlerin mağdur olmaması ve bütçelerinizin zarar görmemesi adına kombileriniz sorunlarını gidermektedirler.

Kimi zaman kombilerin farklı nedenlerden dolayı yeniden başlatılmaları gerekmektedir. Çoğunlukla resetlemek sorunların çözümlenmesine ve kombilerin yeniden çalışmalarına fayda ederken kimi zaman da hiçbir etki göstermemektedirler. Kombiler genellikle basınç düşüklüğünden ya da gaz alamadıkları için çalışmamaktadır.

Bunun yanı sıra bakımları düzenli yapılamayan kombiler farklı sesler çıkarmaya başlayıp, artık çalışırken zorlanmakta ve gerekli ısıları sağlamamaya başlamaktadırlar. Bu tür durumlarda işinde uzman servislerden gerekli yardımların alınması gerekmektedir.

Amatörce tamir işleri yapılan yerlere teslim edilecek kombiler ne yazık ki sorunlarından kurtulamayacak olup, ayrıca ekstra problemlerle dahi karşılaşabilmektedirler. Eryaman viessmann servisi kombiler hakkında tüm bilgilere sahip olup, deneyimli servisi elemanları sayesinde her türlü problemleri kısa sürelerde çözmektedirler.

Teknoloji ile uyumlu çalışan ve kullanmakta oldukları her türlü parçalara özen göstermekte olan Eryaman viessmann servisi sunmakta oldukları tüm hizmetlere garanti vermektedirler. Hizmette garanti ve güvenilirliğin önemini bilen kullanıcılar fiyatlarını da oldukça makul tutan servis ile her daim iletişim halinde olarak kombilerini uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir