Etimesgut Viessmann Servisi

 

33

Verimli ve iyi çalışan, klima, kombi ve beyaz eşya gibi ürünler, teknik servis hizmetleriyle, yıllık bakıma tabi tutulmaları gerekir. Sağlıklı teknik servis hizmetleri için Etimesgut Viessmann servisi hizmetleri gerekir.

Senelik bakım işleri belli periyotlarda yapılır. Belli zamanları vardır. Kombi yıllık periyodik bakımı için en uygun zaman, sonbahardır. Klima bakımı için ise en uygun zaman, ilkbahar zamanıdır. Klima bakımı için teknik servis elemanları öncelikle, filtreyi temizlerler.

Toz ve polen temizliğinden sonra fan sıkışması ve temizliği yapılır. Diğer parçalar tek tek analiz edilir. Elektronik aksam test edilir. Yedek parça gerekirse, temin edilebilmektedir. Kombi bakımı için Etimesgut Viessmann servisi elemanları, öncelikle suyun ısınmasını test ederler.

Kombinin çalışması, baca performansı, petek ısınması, suyu ısıtan kısmın testi ve tıkanıklık gibi sorunlar test edilir. Gerekli bakımlar, müşteri onayı ile yapılır ve cihazlar yerinden sökülmeden yapılır. Elemanlar, teknik servis eğitimi almıştır. Sertifikaları vardır. Tecrübe ve birikim yanında, teknik eğitimleri vardır. Teknik eğitimleri süreklidir ve yeni cihazlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Sürekli gelişen teknoloji ile bilgilerini birleştirerek ortaya mükemmel bir servis hizmeti çıkaran Etimesgut Viessmann Kombi Servisi memnuniyetiniz için son hızda devam ediyor. Viessmann kombi alanında eğitim alan personeli yanınıza tam donanımlı bilgi ve ekipmanla gelir ve sorunu kesin çözüme ulaştırmadan yanınızdan ayrılmaz.

Firma, teknisyenlerinin sürekli yeni bilgilerle donanması için her yıl seminerler düzenleyerek, teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlıyor. Bu sayede her gün yenilenen ekip, karşınıza daha fazla ve yeni bilgilerle çıkarak, kombi sorunlarında daha mükemmel sonuçlar elde ederler. Kombinizle ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerini istediğiniz saat arayabilirsiniz.

7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet ayrıcalığı sunan Etimesgut Viessmann  Servisi işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti verir. Viessmann kombi tamir, bakım ve temizlik hizmetlerini yerinde ve hızlı olarak gerçekleştirir. İşlem sonrası gereken tüm kontrolleri yaptıktan sonra sağlıklı çalıştığına emin olarak yanınızdan ayrılır. Kombinizi ilk günkü gibi çalışır halde size bırakırlar.

Günün her saati telefonla irtibata geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Kaliteli kombi servisi istiyorsanız adresiniz Etimesgut Viessmann Kombi Servisi olmalıdır. Kusursuz hizmet sonucunda, memnuniyetiniz ve güvenliğiniz garantidir.

Viessmann kombinizin sağlıklı çalışması için dönemsel bakımlarını ihmal etmemenize dikkat çeken firma, ayrıca bunu uzmanlara yaptırmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Kombinizin iyi çalışması ve kötü sorunlar oluşturması için doğru adrestesiniz. Güvenli, hızlı ve %100 kaliteli hizmetten sizde çok memnun kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir