Etlik Viessmann Servisi

    

33

Viessmann, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve endüstriyel sistemler ile gelişmiş bir teknolojiye sahip öncü firmalardan birisidir. Konutlar ve ticari konutlar için 2 ila 2200 KW arası ısıtma sistemleri, mağazalar ve ticari işletmeler için soğutma sistemleri ve 120 MW ısı ve 120 t buhar/h ye kadar endüstriyel uygulamalar için verimli çözümler sunmaktadır.

1917 yılından bu yana hizmet veren Viessmann grubu günden güne geliştirdiği teknoloji ile kusursuz bir hizmet vermektedir.Sanayi alanında, konutlarda ve iş yerlerinde tüm kullanımlar da kusursuz bir ürün hizmeti alacağınız bu marka hizmeti uzun yıllar devam ettirir.

Eğer ki Etlik’te yaşıyorsanız Bu hizmetten hiç bir zaman sıkıntı yaşamazsınız. Oluşabilecek tüm sorunlar için Etlik Viessmann servisi size her konu da çözüm sunmaktadır. Gerek her türlü tamirat işlemleri için gerekse ürünlerin bakımları için servisimiz size her türlü kolaylığı sağlamaktadır.7/24 ulaşabileceğiniz ve anında hizmet görebilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimizle anında sorun tespiti yapılarak size bilgilendirme yapılır. Etlik Viessmann Kombi servisi ile ömür boyu ürünlerinizde verimli bir kullanım sağlarsınız. Ürünleriniz yapılan bakım ile uzun ömürlü olur.Günlerce beklenen, tekrar tekrar aranan ve sonrasında yüksek meblağlar ödenmekte olan servisi anlayışına günümüzde son verilmiş durumdadır.

Kendisini ürünleri ile ispatlamış ve her daim ürünlerinin arkasında duran markaların servisleri müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmak adına çalışmalarına özen göstermektedirler. Etlik viessmann servisi de arzu edilen bu kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunabilmek adına her daim kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Zaman içerisinde müşterilerinin her an yanında olan ve onları kullanmakta oldukları eşyaları üzerine bilinçlendirmekte olan servis tüm sorunları kesin olarak çözmektedir. Arıza tespiti ve arıza onarımları üzerine teknik servis elemanlarını her konuda eğitmekte olan Etlik viessmann servisi kullanmakta oldukları yedek parçaların kalitelerine de özen göstermektedirler.

Orijinal ve garantili parçaları kullanmakta olan servis parçalardan kaynaklı olarak sorunların tekrardan yaşanması ile ekstra ücretler talep etmeden kısa sürede gerekli hizmeti sunarak sorunları ortadan kaldırmaktadırlar. Kombilerde en sık karşılaşılan sorunlar basınç düşmesi olup, genellikle kombi sahipleri bu durumla kendileri başa çıkabilmektedirler.

Kombilere gaz giriş ve çıkışlarında sorun olduğunda kombiler çalışmayacak olup, arıza alarmı vereceklerdir. Bu tür durumlarda kapı çıkışında ve kombi yanında bulunan iki gaz vanasının açık olup, olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Eğer vanalarda bir sorun yok ve hala kombiler çalışmıyor ise hemen servilerle gerekli irtibatın kurulması gerekmektedir. Etlik viessmann kombi servisi günün her saatinde sizlerden gelecek çağrıları beklemekte olup, gelen telefonlar sonrasında zaman kaybetmeden sizlere yardım etmek için yola koyulmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir