Hasköy Viessmann Servisi

 

33Hasköy Viessmann Servisi başarılı işlere imza atan , deneyimli , prernsipli ve titiz çalışan bir firmadır. Viessmann markalı cihazlarınızın onarım işleri için güvenle çağırabileceğiniz ekiplerimiz her türlü eğitimden geçmiş , profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Yapılan her müdahale ve değişen yedek parça tam 1 yıl garantimiz altında olmakla beraber orijinal parça kullanımı sebebi ile sorunlarınızı kalıcı şekilde gidermekteyiz.

Böylelikle cihazlarınıza birkaç kez müdahale edip gereksiz yere masraf yapmanızın önüne geçmekteyiz. Hasköy Viessmann Servisi gereksiz yere parça değişimi yapmaz. Mümkün olan en ekonomik şekilde onarımınızı bitirerek bütcenizi de düşünen bir çalışma gerçekleştirir.

Gezici mobil ekiplerimiz Hasköy bölgesini karış karış tanıyan , uzman kişilerdir. Böylelikle çağrılarınıza zaman kaybı olmadan karşılık vererek en erken şekilde olmayı başarabilmekteyiz.

Seçkin servis ağımızın her üyesi sizlerin mutluluğu için çalışan personellerden oluşmaktadır ve bu doğrultuda ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir.Lütfen bizimle iletişime geçerek randevu alınız..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir