Ankara Viessmann Servisi Viessmann ve diğer markaların kombi, hidrofor, brülör ve klima cihazların arızala ve diğer sorunlarını çevre ve insan saygısına sahip işinin ehli çalışan kadrosu ile onarmaktadır.

Ankara Viessmann Servisi güvenilir ve kaliteli hizmet vermek açısından yapmış olduğu hizmetleri bir sene garantisi altına almaktadır.

Ankara Viessmann Servisine teknis destek hattından ulaşabilir seçkin servis hizmetlerindne yararlanabilirsiniz.

Ankara’ın Tüm ilçelerine Viessmann hidrofor, brülör, klima ve kombi arıza tespit bakım ve onarım hizmetini vermek üzere kurulan Ankara Viessmann Servisi geniş servis ağı ile sizlere en hızlı hizmeti vermektedir.

Klimaların bakım ve onarımı ile ilgili meselelerde, önemli bir mesele olan yıllık bakım işleri, temizlik ile başlar. Polen, filtre ve toz temizliği ile başlanan klima temizliği, fan performansı ve periyodik detaylı bakım ile devam eder. Parçaların temizliği, deformeyi önleyeceğinden, parçaların bakımı yapılır.

Elemanların kalitesi, servis için önemlidir. Kaliteli elemanlarla, işi bilen elemanlarla çalışan servisler, en iyi bakım ve onarım işlerini çıkarırlar. Bu nedenle, teknik servis elemanları en iyi eğitimi alarak gerekli olan sertifikaları almışlardır. Gerekli belge ve izinleri alan teknik servis, cihazı yerinde servisten geçirmektedir. Bakım ve onarım işinde, yılların tecrübesiyle hareket eden işin ehli teknik servis elemanları, müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Ankara Viessmann Kombi Arıza Servisi
Viessmann Klima Brülör Genel Bakımı Dikmen
Ankara Viessmann Hidrofor Arıza Tamiri
Viessmann Kombi Periyodik Bakımı Dikmen
Ankara Viessmann Hidrofor Tamiri