İncek Viessmann Servisi

 

44Viessmann kombiler kalitesi ile dikkat çeken ve bu sebepten dolayı tüketicilerin her zaman yoğun ilgisini çeken cihazlardır… İncek Viessmann Servisi olarak işletmemiz bu markanın servis işlerini yürütmek için yıllar önce kurulmuş , deneyimli ve profesyonel bir firmadır. Servis işlerindeki titizliği ile ön plana çıkarak  rakiplerine her zaman fark atmıştır..

Bakım için ve arızalarınız için hiç çekinmeden arayacağınız servisimiz yılın 365 günü hizmet vermektedir. Pazar günleri ve mesai sattleri dışında da yardım isteyeceğiniz ekiplerimiz çağrılarınıza derhal müdahale edebilmek için sürekli hazır beklemektedir..

Başta İncek bölgesi olmak üzere civar semtlere ve Ankaranın diğer ilçelerine de hizmet götüren işletmemiz yaptığı işlerle adından sıkca söz ettirerek arınır hale gelmiştir.

Çağrı merkezlerimizdeki uzman ekiplerimizden telefon ile destek isteyebileceğiniz gibi adresinize çağırarak da sorunlarınızın çözümü için talepte bulunabilirsiniz.sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyacak olan işletmemiz 7 / 24 telefonunuzun ucundadır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir