İncirli Viessmann Servisi

 

33İncirli Viessmann Servisi meslekteki 20 nci yılını doldurmuş , tecrübeli , güvenilir ve prensipli hizmet veren bir firmadır. Kaliteden asla ödün vermeyen yapımızla ve yüksek standartlı tamiratlarımızla işinizi her zaman en doğru şekilde yaparak mağduriyetinizi gidermekteyiz.

Arıza yapan bir kombi malesef canımızı fazlası ile sıkar. En ihtiyaç duyduğumuz anda sıcak su üretemeyen cihaz moralimizin bozulmasına yol açacağı gibi yaşam standardımızın bozulmasına da yol açar.

Bu durmlarda arayabileceğiniz bir servisinizin olduğunu unutmayınız. İncirli Viessmann servis yeterli miktardaki ekipleri ile sizi hiç bekletmeden servis işlerinizi halletmektedir. Bu sayede kombinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilir , konforlu yaşantınıza tekrar dönebilirsiniz. Yedek parça stoğumuz ile de öne çıkan işletmemiz zaman kaybı yaşamadan arızanızı gidermek için çalışmalarını yürütmektedir.

Çağrı merkezlerimizdeki arkadaşlarımız sizlerin aramalarını seri bir şekilde kayıt ederek ekiplerimize bildirecek ve siz de arkanıza yaslanıp tamiratınızın bitirilmesini bekleyeceksiniz. Üstün hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen arayarak veya mesaj atarak randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir