Karapürçek Viessmann Servisi

 

33Karapürçek Viessmann Servisi kombi ve klima tamir , bakım ,montaj işlemlerinin yanı sıra yedek parça ihtiyaçlarınızı gidermek için de hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri kaliteli ve prensipli çalışma şeklini asla bozmayan işletmemiz bu sayede sizlerin her zaman beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Karapürçek sakinlerinin beğendiği ve sürekli tercih ettiği servis olma ünvanımız asla tesadüf olmamakla beraber , tamamen temiz , dürüst ve kaliteli çalışmalar yapmamızın neticesidir.. Kombi kullanımında siz değerli tüketicilerimizin doğru bildiği bazı yanlışlar vardır.

Bunların başında cihazı evden veya iş yerinden ayrılırken kısmak yerine tamamen kapatmak gelir. Bu hareket tasarruf ettirmez, bilakiz gaz sarfiyatımızı maksimuma çıkartır. Kısık değerde bırakılan cihaz ara ara çalışarak ortamı belirli bir derecede tutar, tekrar açtığımızda da zaten ılık olan mekan en az sarfiyetla istediğimiz değere ulaşır.

Ancak uzun süreli ayrılıklarda kombimizi tamamen kapatmalıyız. Bir de tasarruf etmeniz için oda termostatlarını önermekteyiz. Ortamı istenilen değerde tutarak fazla ısınmalardan doğan maddi kayıpların önüne bu cihazlarla geçebilirsiniz.. Satış ofislerimiz oda termostatı temini , kullanımı ve montajı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir