Kızılay Viessmann Servisi

                               

44

Viessmann cihazları uzun zaman kullanıldıkları taktirde bazı problemler yaratabilirler ve bu problemlerin yaşanmaması adına size bakım hizmeti sunan Kızılay Viessmann Servisi hizmetinizdedir. Firmamız kullandığınız beyaz eşyalarınızda, kombilerinizde, klimalarınızda yaşadığınız problemleri çözebilmek için size teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bahsettiğimiz bu problemlerle karşılaşan müşterileriniz bu süreçte güvenebileceği bir servis arayışına girer, firmamız güvenebileceğiniz ve cihazınızı emanet edebileceğiniz bu teknik servis hizmetini size teknik ekibiyle sunuyor.

Özellikle yoğun olarak kış aylarında kullandığımız mobillerimiz ve yaz aylarının kurtarıcısı olan klimalar belirli zamanlarsa bakımda ihtiyaç duyarlar. Firmamız tarafından tıkanıklık kontrolleri yapılmakta, bazı durumlarda kaynaklı arızaları çözmek için size yardımcı olur.

Kızılay Viessmann Servisi oldukça güler yüzlü, birbiriyle uyum içinde çalışan ve son derece donanımlı bir ekibe sahiptir. Ayrıca teknik ekibimize yer aslan tüm çalışanlarımız gerek bütün eğitimleri almış ve eğitim sürecini tamamlamıştır. Tüm bunların yanında firmamız kendince öncelikli olarak müşteri memnuniyetini kendine esas hedef olarak belirlemiştir.

Tüm bunların sayesinde bizi tercih eden müşterilerimize gerekli değeri vererek ve çözüm odaklı yaklaşarak hareket ederler.Ankara gibi özel ve güzel bir şehrin Kızılay ilçesinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Kızılay viessmann kombi servisi hep daha iyi olabilmek ve teknoloji ile uyumlu çalışmalar yapabilmek adına kendilerini geliştirmektedirler.

Yeni nesil akıllı makinaların her biri şimdilerde arızlarını belirli sinyaller ile kendileri vermekte olup, buda sorunların kısa sürelerde çözülmeleri adına oldukça önemli bir ayrıntı olmaktadır. Sorunlar belli olmasa da kombilerin ve diğer beyaz eşyaların çalışma seslerinde sorunların ne olduğunu anlayan servis eğitimli teknik servis elamanları ile zaman kaybı yaşatmadan sorunları çözmektedir.

Kombiler genellikle sessiz çalışma özelliği ne sahiplerdir. Çok nadir durumlarda farklı sesler çıkarmakta olup, kullanıcılar ekstra farklılıklar fark ettiklerinde servisler ile irtibata geçerek akıllarına takılan soruları sormaktadırlar.

Kışın dışarıdaki hava şartlarına göre ayarlanmakta olan kombi ayarları sabitlenerek ısıların aynı olması sağlanmakta ve bu sayede faturalarda da sürprizler olmamaktadır. Faturalarda büyük düşüşler meydana getiren kombilerin montaj ve bakımlarını, arıza tespitlerini ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta olan Kızılay viessmann Servisi tüm bu hizmetleri oldukça ekonomik fiyatlarda yapmaktadırlar.

Müşterilerinin her daim yanında olan ve en ufacık sorulara dahi gün içerinde bunalmadan cevaplar vermekte olan Kızılay viessmann servisi kombiler hakkında her türlü bilgiye sahip olup, onların uzun yıllar kullanılmaları adına her türlü bakımları gerçekleştirmektedirler. Servis elamanları da yaptıkları işlerinin öneminin farkında olup, kaliteli hizmetler sunabilmek adına ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir