Konutkent Viessmann Servisi

 

22Konutkent Viessmann Servisi işlerinde gösterdiği üstün başarıyı ve bilgi birikimini tamiratlarına aktaran , deneyimli ve profesyonel hizmetler veren bir işletmedir.

Viessmann kombilerinizi uzun yıllar sorunsuz  ve problemsiz kullanmamak için mutlaka yılda 1 sefer gözden geçirterek bakımlarını yaptırınız. Ekonomik kullanım için de bu uygulama şarttır. Teknisyenlerimizin elden geçireceği cihazınızın filitreleri temizlenecek , gaz ayarları yapılacak ,çalışma prensipleri baştan aşağı gözden geçirilecek ve tüm parçalar kontrol edilecektir.

Bu sayede kombiniz hiç bir aksaklık yaşatmadan ve en ekonomik şekilde çalışmasını sürdürecektir. Eğer bacalı kombi kullanıyorsanız , bacanızı her yıl kontrol ettirip temizliğini de yaptırmalısınız. Semtinizde bulunan itfaiye ekipleri bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Konutkent bölgesinin en çok tercih edilen servisi olma ünvanımızı prensipli , dürüst ve titiz çalıçmalarımız sayesinde elde ettik. Teknik personellerimiz sizlerin mutluluğu için kar kış ,sabah akşam demeden mesailerini sürdürmektedir. Randevu alarak sizler de kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir