Ostim Viessmann Servisi

 

33Ostim Viessmann Servisi başınız sıkıştığınızda , dara düştüğünüzde her zaman baş vurabileceğiniz ilk servis olmuştur. Kış günü , hiç beklemediğimiz anda kombimizin bozulması bizi oldukca zor durumda bırakır ve mağdur eder.

Soğukta kalmak ve uzun saatler servisin gelmesini beklemek sinirlerimizi yıpratır.İşte tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek ve huzur içinde kombimizi kullanmak istiyorsak yılda en az bir kere kombimizi gözden geçirterek periyodik bakımını yaptırmalıyız.oldukca ekonomik maliyetlerle yapılan bu işlem hem sizi hem de kombinizi güvence altına alır.

Tamirci çağırmak için illa ki cihazın bozulmasını beklememelisiniz. Nasıl ki arabalarımızın belirli dönemlerde ve belirli kilometrelerde bakıma ihtiyacı varsa aynı şey kombilerimiz için de geçerlidir.

Ostim viessmann servisi tamirat işlemleriniz ve hatta yedek parça ihtiyaçlarınız için de hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Servis merkezimiz sabah erken saatlerden gece yarılarına kadar , hatta randevu almak şartı ile pazar günleri de mesaisini sürdürmektedir.

Tüm araçlarımıza mobil pos cihazı da yerleştirerek nakit para taşıma zorunluluğunuzu da ortadan kaldırarak siz değerli müşterilerimize büyük bir kolaylığı daha sunduk. Bizimle iletişime geçerek tüm işlemlerimizden eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz. Ostim bölgesi ve diğer semtlere hizmet eden servisimiz size bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir