Öveçler Viessmann Servisi

 

44Öveçler Viessmann Servisi kombi klima ve şofbenlerinizin tamiri için kurulmuş , aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parçaları da temin eden , bölgenin en eski ve köklü firmalarındandır. Bir ürünü satın almadan önce mutlaka iyi araştırmalı , ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılayamayacağını kontrol etmeli , kullanım kolaylığını araştırmalı ve en önemlisi de yaygın servis ağının olup olmadığını kontrol etmeliyiz.

Bu konuda ufak bir araştırma uzun yıllar mutlu ve huzurlu kullanımımız için oldukca önemlidir..Satın alma sonrasında montajının da profesyonel kişilere yaptırılması hayati önem taşır. Son olarak tüm işlemler bittikten sonra yetkili servis ile temesa geğip garanti belgelerinin imzalanıp kaşelenmesini sağlamalıyız. Böylelikle hem ürünü hem paramızı hem de kendimizi koruma altına alarak garanti süreleri içinde oluşabilecek arızalarda hiçbir ücret ödemeden tamir ettirme hakkı elde etmiş oluruz.

Kopınızda işlem ücretini kredi kartınızla ödeyebilmeniz için tüm araçlarımızda mobil pos cihazı bulundurmaktayız.. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşarak mağduriyetinizi bir an önce giderebilmemizi sağlamak için lütfen telefon numaralarımızı kaydediniz. Nöbetci ekip bulundurarak ve çağrı merkezimizi 24 saat açık tutarak sizlere günün her saati hizmet vermekteyiz.Öveçler Viessmann Servisi sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir