Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

2020-06-18 3 Yorum

Ankara Viessmann  Servisi Ankara merkezli kurulmuş Viessmann markalı kombi cihazlarının servis hizmetini veren sektörün gelişen firmalarındandır.

Ankara‘nın tüm ilçelerine bölgelere ayrılmış gezici ekip araçları ile en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektedir.

Ankara Viessmann Servisi tarafından  üstün hizmet anlayışı kapsamında almış olduğunuz hizmetler bir yıl garantilidir. Teknik Destek Hattı ile Ankara’nın tüm ilçelerinden iletişime geçebilirsiniz.

Arıza bakım ve onarım işlemlerinde kullandığımız tüm parçalar orjinaldir,yapılan işleme ve değişen parçalara tam 1 yıl servis garantisi vermekteyiz Servis hizmetlerinde öncelik cihazların tamir olanağıdır.

Tamir edilemeyecek durumdaki arızalarınızda cihaz içindeki parçalarla orjinal yedek parça değişimi yapılmaktadır ve tamir edilen veya değişen parçalara Ankara Viessmann Servisi tarafından tam 1 (bir) yıl garanti verilmektedir.

Ankara Viessmann Servisi kombi yıllık bakım işlemleri için de servisimizle irtibat kurabilirsiniz. Kışa girmeden önce yaptıracağınız kombi bakım işlemi ile soğuk kış günlerini rahat ve huzur içinde geçirebilirsiniz.. Unutmayın,yıllık bakımı yapılmayan kombiler çok gaz sarfetmektedir.

Bu da doğalgaz harcamanızı maksimuma çıkartarak gereksiz para harcamanızıa sebep olur. Ayrıca mobil pos cihazlarımızla ,  yapılan bakım ve onarım bedellerini kapınızda da ödeyebilirsiniz. Kesintisiz servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen Ankara Viessmann Servisi ni randevu alınız.

Yıl boyunca kullanılan klima ve kombiler bakıma ihtiyaç duyarlar. Hiç durmadan çalışan bu cihazlar, yıllık düzenli bakım ile performansı artar. Bakım konusunda önemli bir husus olan teknik hususlar, dikkate alınmalı, bu hususlar aranmalıdır.

İşi ehline vermek insanoğlunun yaratıldığı günden bu güne kadar uygulanan bir kuraldır. Klima ve kombi bakımında ehil ellerle çalışmak, başarının sırrıdır.

Gerçek bir çözümle, servis çalışmalarını en iyi şekilde sunan Ankara viessmann servisi klima ve kombi yıllık bakımı konusunda, gerekli olan hizmeti sunmaktadır.  Bütün markalara hitap edebilen servisimiz, en iyi servis hizmetleri ile başarılı işlere imza atmıştır.

Şiddetli kar yağışı ve dondurucu soğuklarla geçen kış aylarında, kombiler tam randımanlı çalışmalıdır. Bu nedenle kombilerin bakımı, kış ayları girmeden Ankara Viessmann Servisi tarfından yapılmalıdır. Boğucu yaz sıcakları gelmeden, klima bakımı, yaz aylarından önce yapılmalıdır.

 

Viessmann Servisi’ne Gelen Bazı Hatalar

Viessmann Kombi Sesli Çalışıyorsa

Viessmann kombinizin sesli çalıştığını düşünüyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey ne zaman sesli çalıştığına bakmak olmalıdır. Eğer ateşleme sırasında ses çıkarıyorsa bu normal bir durum olarak değerlendirilir.

Fakat ateşleme haricinde diğer zamanlarda da ses çıkarıyorsa bu durum bir çok sebebten kaynaklanıyor olabilir. Sebeblerin başında düzenli olarak bakım yaptırmamış olmak gelmektedir. Ankara Viessmann Servisi‘ni arayarak düzenli bakımları yaptırmanız önerilir.

Viessmann kombinizin sesli çalışmasındaki başlıca sebebler:

Fan motorunun arızalanması

Fan motoru hermatik ve yoğuşmalı kombilere olan hava yolu ile yanmanın oluşmasını sağlayan ve yanma sonrasında oluşan atık gazın dışarıya atılmasında görevli bir parçadır. Kirli hava fan motorunun parçalarına yapışarak zamanla bozulmasına sebep olabilir.

Bu durum viessmann kombinizin sesli çalışmasına sebep olur. Bundan dolayı kombinin her bakımda Ankara Viessmann Kombi Servisi tarafından fan motorunun temizlenmesi gerekir.

Sirkülasyon pompasının arızalanması

Sirkülasyon pompası peteklerdeki suyun devir dayim etmesini sağlayan elektronik bir parçadır. Bir nevi kombinizin kalbi gibi düşünebilirsiniz. Kalbin damarlara kan pompalaması gibi sikülasyon pompası da peteklere su pompalar.

Peteklerde zamanla oluşan çamurlu su bu parçanın görevini yapmasını engelleyebilir ve böylelikle çalışırken viessmann kombinizden ses gelebilir.

Ana esanjör ve Plaka esanjörün arızalanması

Plaka esanjör kombi içinde bulunan su ile şebekeden gelen suyu birbirinden ayırmaya yarayan dikdörtgen şeklinde bir parçadır.

Kombi içerisinde devir daim eden su çamurlaşmış ise ana esanjörü veya plaka esanjörü tıkayıp arızalanmasına sebep olabilir böyle durumlarda viessmann kombinizden rahatsız edici siren sesine benzeyen bir ses gelebilir.

Genleşme tankı ve kombi panellerinin arızalanması

Ankara Viessmann Servisi olarak teknik açıklama olarak belirtmek isteriz ki genleşme tankı iki kısımdan oluşur. Ilk kısmında su diğer kısmında hava vardır bu peteklere sıcaklığın gitmesinde görevli basıncı dengeleyen bir parçadır.

Kombinizin en önemli parçalarından biridir. Genleşme tankı delinebilir veya içerisindeki hava su dengesini sağlayamadığında oluşan arızalardan dolayı Viessmann kombiniz sesli çalışıyor olabilir.

Kombi bakımınızı yaptırırken değiştirilen metal parçaların yerine takılan parçaların kalitesiz oluşu genleşme sırasında fazla ses çıkmasına sebep olabilir.

Viessmann kombinizin sesli çalışmasına sebep olan sorunun kaynağını tespit etseniz bile onarım için  hepsinde teknik destek almanız en uygunu olacaktır. Viessmann kombinizin uzun süre sorunsuz çalışması için her yıl  düzenli olarak uzman kişilere bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Viessmann servis hizmetleri ile daha önce hiç çalışmadıysanız çok şey kaybetmişsiniz demektir. Size özel çözümlerle her zaman kaliteli ve ekonomik çalışmalar yapan merkezimiz koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Değiştirdiğimiz tüm parçalar bire bir cihazınızdakilerle aynıdır. Bu sayede Viessmann ürünlerinizin orjinalliği  Ankara Viessmann Servisi müdahaleleri sonucunda bozulmamaktadır.

Çalışmalarımız Ankara bölgesinin tamamını kapsamaktadır. Hangi bölgede olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Hemen arayınız.


Sayfamızı Paylaşın