Ankara Viessmann Kazan Servisi

2020-05-29 0 Yorum

Viessmann kazanlar ise merkezi ısıtma sistemleri içerisinde ciddi bir performans ile diğer markalardan sıyrılmaktadır. Kazanların kurulumundan tutun da brülör ve parça bakımına kadar her türlü detay ile Ankara Viessmann Kombi Servisi olarak ilgilenmekteyiz. Termostat, basınç, Led ekran kontrolü, yakıt, pompa, motor arızalarına müdahale, hava fanı arızalarında ilk müdahale ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Unutulmaması gereken şey kazanınızın Viessmann konusunda tecrübeli ve birikimli teknisyenler tarafından bakımının yapılması gerektiğidir. Bilindiği gibi günümüzde yanlış müdahale ile pek çok cihaz kullanılamaz bir duruma gelebiliyor. Bu sebeple alanında eğitimli personelimiz doğru müdahaleler ile sorunu hızlı ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Ankara gibi büyük bir şehirde ısıtma-soğutma sistemlerinde yaşanabilecek en ufak bir aksaklık bile hem zamandan hem de maliyetten büyük oranda zarara neden olacaktır.

Bu sebeple ekibimiz hızlı ve kaliteli servis anlayışı ile hareket etmekte ve sizleri zor durumdan kurtarmaktadır. Gezici servis araçlarımızda orijinal tüm Viessmann cihaz parçaları


Sayfamızı Paylaşın