Viessmann Ankara Servisi

2020-07-16 0 Yorum

Günümüzde kombi, klima, şofben, kazan ve klima denildiğinde kalitesi ve kullanışlılığı ile aklımıza ilk gelen markalardan bir tanesi Viessmann olmaktadır. Bu tür cihazlar günün hemen her saatinde hem evimizde hem de işyerlerimizde yoğun bir şekilde kullanıldığından aksamadan çalışması son derece önemlidir. Ankara ilimizde 25 yılı aşkın süredir kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri konusunda hizmet veren firmamız Ankara Viessmann Servisi, kalite politikasından taviz vermeyerek haftanın 7 günü 24 saati insanlara oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda yardımcı olmaktadır.

Servisçilikte uzmanlık her şey demektir. Özellikle konu ısıtma ve soğutma sistemleri ise insanların günlük ciddi ihtiyaçlarının karşılanmasına yarayan bu cihazlar konusunda kesinlikle bilinçsiz bir harekette bulunmamak gerekir. Çünkü insanlarımızın zamanları kıymetlidir ve bu zamanı boşa harcamamamız gerekir.

Viessmann marka kombilerde verdiğimiz yıllık bakım hizmeti ile kış aylarında kullanıcılar kötü bir sürprizle karşılaşmamaktadır. Ateşleme hatasından, ısınmama sorununa, su sızdırma sorunundan, petek temizliğine, parça bakımına kadar tüm detaylar ile alanında uzman eğitimli personelimiz ilgilenmektedir. Viessmann kombi bakım onarım hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Viessmann kazanlar özellikle geniş kapasiteli işlem hacmi ile dikkat çeken cihazlardır. Kazan arızaları karşımıza çıktığında ise bilinçli bir müdahale ile önce sorunun kaynağını tespit etmekte, ardından uygun teçhizat ile onarım işlemine geçmekteyiz.

Viessmann kazan aşırı ısınma, brülör ateşleme arızası, topraklama kaçak sorunu, yeteri kadar sıcak su vermeme ve benzeri pek çok sorunu uzman personelimiz ile ortadan kaldırmaktayız. Yıllık bakımların yanı sıra Viessmann kazan arızası ortaya çıktığında ilk müdahaleyi hızlı bir şekilde yapmakta ve gerekli yedek parça temini ile sorununuzu hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Günün 24 saati sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız Viessmann şofbenlerde de pek çok arıza meydana gelebiliyor ve böyle durumlarda müşterilerimiz ne yapacaklarınızı bilemiyorlar. Şofbenlerde voltaj düşüklüğü nedeni ile çalışmama, gaz valfi arızası, elektronik kart arızası, ateşleme grubu arızaları Ankara Viessmann Servisi şofben teknik birimimiz tarafından hızlı ve garantili bir şekilde onarılmaktadır. Bu tip arızalar bizlerin günlük olarak yoğun bir şekilde karşımıza çıktığından bilinçli müdahale ile arızayı kaynağından bularak onarmaktayız.

Viessmann markasının bir diğer kullanışlı ürünü olan klimalarda da yine uzmanlığımızı ortaya koyuyor ve küçük büyük demeden karşılaştığınız tüm sorunların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Klimanızdan istediğiniz kadar soğuk-sıcak hava alamıyorsanız, su sızdırma, gaz sızdırma, koku yayılması gibi durumlarla karşılaşıyorsanız gerekli bakımları Ankara Viessmann Servisi uzman ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Klimanızdaki verim düşüklüğünün sebebi eskimiş ya da artık görevini yerine getiremeyen bir parçadan ötürü ise Viessmann orijinal yedek parça kullanarak cihazınızı ilk günkü performansına yine uzman kadromuzla kavuşturuyoruz.

Viessmann markasının birbirinden kaliteli ürünleri ancak yine Viessmann marka ürünler konusunda uzman bir ekip tarafından kontrol ile tam performans sağlayacaktır. Ankara Viessmann Servisi ekibimiz yıllardır olduğu gibi Ankara halkının her türlü teknik ihtiyaç ve taleplerine anında yanıt vererek daima onların yanında olmaktadır.


Sayfamızı Paylaşın