Ankara Viessmann   Kombi Servisi

2020-05-19 0 Yorum

Kombilerde üç yollu vana bakımı, petek temizliği, su basınç kontrolü, şofbenlerde rezistans kireçlenme bakımı, kademe anahtarı bakımı, topraklama hat çekimi gibi işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu gibi işlemler her alanda Viessmann marka cihazların sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi adına yapılmalıdır.

Kombinizde Oluşabilecek Bazı Sorunlar

Kombilerde karşımıza çıkan ve insanları zor duruma düşüren en büyük sorun çalıştığı halde ısı vermemesi sorunudur. Bu anlamda cihazınıza yıllık bakımların yanı sıra kalorifer dönüş hattı bakımı, temizliği, petek giriş çıkış vana kontrolleri profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Bu sebeple kombilerinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda ekibimizin uzman teknisyenlerini sizlere yönlendirmekteyiz. Viessmann kombi bakım talebinde bulunduğunuz an Ankara ilimizin neresinde olursanız olun, gece gündüz demeden haftanın 7 günü 24 saati ihtiyacınızı karşılamak üzere yola çıkmaktayız.

Bu gibi ciddi bakımların ertelenmesi, göz ardı edilmesi gibi durumlarda kombi, şofben ve kazan gibi cihazlar sizleri yıl içerisinde yarı yolda bırakabilir. Unutulmaması gereken şey Viessmann gibi son derece kaliteli cihazlar kullanıyor dahi olsanız bakımların ertelememeniz gerektiğidir.

 


Sayfamızı Paylaşın