Ankara Viessmann Klima Servisi

2019-09-19 0 Yorum

Viessmann klima bakımı yaptırarak klimanızın modeli ne olursa olsun sıcak yaz aylarında tam performans alabilirsiniz. Viessmann markasının hemen her platforma uygun klima modelleri bulunmaktadır ve biz servis olarak müşterilerimize uygun platforma uygun cihaz seçimi konusunda müşterilerimize destek olmaktayız.

Klimanızın uygun ortama taşınması, doğru bir şekilde montajının yapılması son derece önemlidir. Klimanızdan en çok nasıl fayda sağlayacaksınız o şekilde ayarlamaları Ankara Viessmann Kombi Servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Klimanızda Oluşabilecek Bazı Sorunlar

Ayrıca klimanıza yıllık bakım kapsamında filtre temizliği, gaz dolumu, kompresör değişimi, kumanda bakımı, performans testi gibi işlemler yine ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Sıkça karşılaştığımız programlama hatası, su kaçırma, gaz kaçırma, elektrik devre sorunu gibi durumlarda ise bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlıyoruz.

Viessmann klimalar konusunda uzman Viessmann klima bakım ekiplerimiz bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullandığınız klimalarda yaşayacağınız herhangi bir sorunda ister telefonla destek vermekte, isterseniz bulunduğunuz yere gelerek arıza tespit ve onarım çerçevesinde işlemlerini garantili bir şekilde bitirmektedir.

 


Sayfamızı Paylaşın