Pursaklar Viessmann Servisi

 

33Pursaklar Viessmann Servisi ismi ile hizmetlerini yürüten işletmemiz köklü geçmişi ile öne çıkmaktadır.Başta kombi arızalarınız ve bakımlarınız için servis hizmeti alabileceğiniz gibi klima ile ilgili her türlü sorununuzda gönül rahatlığı ile arayabileceğiniz bir firmadır.

Güleryüzlü personelleri ile Pursaklar bölgesinin en kaliteli kombi klima servislerinden olan Pursaklar Viessmann Sevrvisi işindeki kalite ve titizlikle de öne çıkmaktadır.

Eğitimli personelleri ve son model donanımlı araçları ile sizlere en hızlı servisi sunma gayreti içinde olan ekiplerimiz kurumsal hizmet anlayışı gütmektedir..

Her şartta müşterilerimizin haklılığını ön planda tutarak rakiplerimizden bir adım öne geçmekteyiz.Paranızı sokağa atmamak için mutlaka bildiğiniz , işinin ehli , tanınmış ve tecrübeli işletmeleri tercih ediniz.

Eğitimsiz kişilerin müdahalede bulunacağı cihazlarınız onarılamamanın yanı sıra size daha büyük külfetler getirebilir.Bu sebepten dolayı servisimizi tercih ederek ekonomik ve çözüm odaklı işlemlerimizi deneyimleyebilirsiniz…7/24 hizmet veren teknisyenlerimiz mesai saatleri dışında da servislerini sürdürmektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir