Türközü Viessmann Servisi

 

44Türközü Viessmann Servisi kombi arızalarınızı gidermek için başvurabileceğiniz yegane servislerden biridir. Eski tip bacalı kombilerin kullanımı sağlığınızı tehdit etmektedir. Bulunduğunuz ortamdaki oksijeni kullanarak yanma işlemini gerçekleştirmesi sebebi ile sık sık havalandırma yapılması gerekmektedir.

Bu da yaşam alanınızın bir ısınıp bir soğumasına , dolayısı ile de gereksiz yere doğalgaz kullanımınıza sebep olmaktadır. Ayrıca baca sistemi de zayıf malzemeden olduğu için zamanla çürüyüp atık gazın içeri dolmasına , bu da zehirlenmelere neden olmaktadır.

Hermetik cihazlar ihtiyaç duyduğu havayı dış ortamdan temin ettiği için problem yaratmaz ve güvenli kullanım sağlar. Emniyet sistemleri de üst seviyelerde olduğu için can güvenliğiniz de güvence altına alınmıştır… Eğer imkanınız varsa bacalı kombilerinizi söktürüp yerine yeni nesil cihazlar almalısınız. Biraz maliyetli ve zahmetli olacak bu işlem her yönden sizin için mantıklı olacaktır. Projelendirme , montaj vs işleriniz için satış mağazaları sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir