Ulus Viessmann Servisi

 

33

Yıl boyu çalışan kombi, klima ve beyaz eşyaların yıllık bakımı ihmal edilmemelidir. Parçaları sürekli çalıştığı için deforme olmaktadır. Yıllık bakım işinde uzman olan Ulus Viessmann servisi, aradığınız teknik servis özelliklerine sahiptir.

Sağlıklı bir bakım için, en iyi servisi seçmelisiniz. Kombi bakımının tarihi önemlidir. Kış aylarında rahat etmek için, kombi bakımı kış ayları girmeden yapılmalıdır.

Klima bakımı ise yaz aylarında rahat etmek için önemlidir. İlkbahar aylarında klima bakımı yapılmalıdır.Kombi bakımında öncelikle cihaz çalıştırılır ve suyu ısıtma performansı ölçülür. Suyu ısıtma kısmının bakımı ve bacanın fanları kontrol edilir.

Peteklerin ısınması, tıkanıklık testi gibi testler yapılır. Cihaz sahibinin onayı ile birlikte gerçekleşen bakım işleri, uzman teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.Klima bakımı için öncelikle temizlik yapılır. Temizlik işlerinde öncelikle toz, polen ve filtre temizliği yapılır.

Fanın bakımı ile devam eden bakım işleri, diğer parçaların kontrol edilip bakıma alınması ile sona ermektedir. Ulus Viessmann servisi elemanları tecrübeli ve sertifikalıdır. Gerekli eğitimi alan ve gerekli tecrübeye sahip olan elemanlara güvenle cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Birinci sınıf kalitede, hızlı ve güvenilir kombi servis hizmetleri veriyoruz. Uzman teknik elemanlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla Ulus Viessmann Kombi Servisi alanında faal bir şekilde çalışıyoruz. Sizlerin normal yaşantınızı sürdürebilmeniz ve ortaya çıkan küçük problemleri çözmek için hizmet veriyoruz.

Kombiniz ne kadar önemli ve gerekli bir cihaz olduğunu çok iyi biliyoruz. Kombi önemli ve riskli bir cihazdır. Tüm işlemlerinin uzman bir servis firması tarafından yapılması gerekir. Bu nedenle güvenilir bir servis firmasına başvurmanız çok önemlidir.

Kombi hizmetlerinde sınırsız bir şekilde olanaklar sunuyoruz. Kombinin her aşamasında sizlerleyiz. Kombi seçimi yaparken evinizin metre kare olarak büyüklüğü çok önemlidir. Yeterli ve en uygun kapasitedeki kombiyi satın almanız için ücretsiz keşif olanağını Ulus Viessmann Servisi olarak sağlıyoruz.

Satın almış olduğunuz kombi için montaj işlemlerinin yapılması gerekecektir. Bu işlemler için firmamıza güven duyabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle en güvenilir işçilik hizmetlerini sağlıyoruz. Yıllık bakımlar cihazlar için çok önemlidir.

Özellikle kombi ve klima gibi cihazlar hassastır. Verimlilik, daha az enerji tüketimi ve olası arızaların önüne geçmek için bu bakımların düzenli olarak yapılması zorunludur. Kombiniz için gerekli olan bakım hizmetlerini Ulus Viessmann Kombi Servisi olarak sağlıyoruz. Kombinizin arıza yapması durumunda çok hızlı bir şekilde yerinde servis desteği olanağını sağlıyoruz. Parça değişimleri ve işçilik garantisi sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir