Yaşamkent Viessmann Servisi

 

22Yaşamkent Viessmann Servisi geleneklerine bağlı çalışan , yaptığı işin en iyisi olmasına gayret eden , uzman personellerle çalışarak sorununuzu bir seferde çözmeyi başaran , takım ruhuna önem veren , işlerini titizlikle takip eden , samimi ve dürüst bir işletmedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarımlardan kesinlikle şikayet almadık. Bunun sebebi işimize gösterdiğimiz önem ve size gösterdiğimiz saygıdır.

Çalışmalarımızı asla özensiz yapmamaktayız. Başladığımız işi sonuna kadar takip ederek en iyi şekilde bitirmeye gayret ederiz. Yarım kalan işlerimizin olmamasına büyük önem veririz ve bitirdiğimiz tamiratların neticesinde tekrar sorun yaşanırsa yaptığımız işleme sahip çıkarız. Ustalarımız asla gereksiz yere ve lüzum görmedikce parça değişimi yoluna gitmez.

Böylelikle paranız cebinizde kalır ve onarımlarımız ekonomik şekilde tamamlanır. Mobil ekiplerimiz sektörün en iyi ustaları arasından seçilmiş işinin uzmanı ve deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Mükemmel işlerimizden siz de faydalanmak isterseniz çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir