Yenimahalle Viessmann Servisi

 

22

Sizlerin de evlerinize almış olduğunuz klima, kombi vs. gibi birçok malzemeniz vardır. Yaz aylarında klimalar sizin belki de sıcaktan kurtulmanızı sağlayan olmazsa olmaz bir alettir.

Peki ya bakımlarını düzenli yaptırmazsanız ve makinenizin ömrünün kısa süre içerisinde sona ermesini ister misiniz? Hiç birimizin istemeyeceği gibi sizler de istemiyorsunuzdur.

Yenimahalle viessmann servisi sizin için periyodik bakımlarınızı büyük bir itinayla yapacaktır.Viessmann bir enerji devi olarak birçok aleti son kaliteyle üretmeye çalışan bir enerji firmasıdır.

Aldığınız klimaların bozulmaması ve ömrünün uzun olması için bakımlarını periyodik olarak takip edip Yenimahalle viessmann servisi adresine ulaşarak gönül rahatlığıyla birbirinden deneyimli çalışanlara makinenizi teslim ederek bakımlarının yapılarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Yavaş yavaş güneşin ısısını kaybettiği ve kış aylarının geldiği şu günlerde kombilerinizi de bakıma yollamanız sizin için faydalı olacaktır. Bakımlar sırasında toz temizliği, polen temizliği, tıkanıklık testi ve diğer tüm ağır bakımları uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Yenimahalle viessmann servisi sayesinde sertifikalı çalışanların ellerinde makinalarınız daha sağlıklı ve uzun ömürlü hale getirilecektir.Viessmann kombi temizliği, bakım, onarım ve arıza giderme konusunda eğitimli teknisyenlerden oluşan Yenimahalle Viessmann Kombi Servisi memnuniyetiniz için son hızda hizmete devam ediyor.

Viessmann marka kombinizin sorunlarına kesin çözümler sunan ekip teknoloji ile donanımlı olarak çalışır.Kombinizin her yıl düzenli olarak bakımın yapılması gerektiğini belirten Yenimahalle Viessmann Servisi bu konuda uzman ve tam teçhizatlı hizmet vererek ve ekonomik fiyatlara hızlı hizmette alanında rakipsiz olduklarını kanıtladı.

7 gün 24 saat istediğiniz vakit arayarak kesintisiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Kombi bakım konusunda çok titiz davranan firma,  “önce güvenliğiniz!” diyerek hizmete başlar. Gereken her türlü bakım tamir işlemi bittikten sonra, kombinizi sıkı ve detaylı bir kontrolden geçirerek, çözümün kusursuz tamamlandığından emin olur ve “sonra da güvenliğiniz!“ diyerek yanınızdan ayrılır.

İşçilik ve kullanılan yedek parçalara 1 yıl garanti veren Yenimahalle Viessmann  Servisi, her zaman müşterinin memnuniyetini düşünür ve bu ölçüde hizmet verir. Viessmann kombi tamir, bakım ve onarım konusunda eğitimli, sağ duyulu bir kadrodan yardım almak hem sizin hemde kombiniz için doğru tercih olacaktır.

Telefonda konuya hakim müşteri temsilcileri, sahada profesyonel gezici servis ekibi , tam donanımlı araçları ile beraber muhteşem bir kadrodan oluşuyor. İstediğiniz her an arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlara, alanında uzman kişilerden kaliteli bir hizmet alarak, güvenliğinizi de garanti etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir